MANN+HUMMEL v České republice

Společnost MANN+HUMMEL je na území České republiky zastoupena hned třemi pobočkami a s podporou více než 1 800 zaměstnanců stojí na vedoucí pozici v oblasti filtrace.

MANN+HUMMEL (CZ) v.o.s je největším českým výrobcem i dodavatelem filtrační techniky jako originálního příslušenství i náhradních součástek ve strojírenském, zejména automobilovém průmyslu.

Centrum sdílených služeb MANN+HUMMEL Service s.r.o. zastává v rámci skupiny MANN+HUMMEL klíčovou roli. Již od roku 2007 poskytuje služby pro ostatní pobočky MANN+HUMMEL po celém světě.

Výrobní společnost MANN+HUMMEL Innenraumfilter (CZ) s.r.o. je rozšířeným závodem centrály MANN+HUMMEL v Německu a pobočky v Himmelkronu. Funguje již od roku 2005 a soustředí se především na výrobu kabinových filtrů.

Život v MANN+HUMMEL

Jako společnost se zaměřujeme na potřeby našich zákazníků. Jako zaměstnavatel pak na potřeby našich zaměstnanců. Ceníme si dobře odvedené práce, a to formou zajímavých finančních ohodnocení jako je 13. a 14. plat a odměny za splnění cílů. Pro pracovní pohodu je pak nezbytný soulad pracovního a osobního života, ke kterému se snažíme přispívat pomocí 6 týdnů dovolené a možností pružné pracovní doby, zkrácených úvazků či práce z domova.

Můžete také využít naší firemní mateřské školy. Jako náš zaměstnanec získáte řadu slev na zajímavé kulturní a sportovní akce, staráme se o vaše zdraví formou speciálních benefitů a pořádáme firemní akce nejen pro zaměstnance samotné, ale i jejich rodiny a přátele. Pro další zaměstnanecké benefity používáme systém cafeteria, přes který si můžete vybrat přesně ten benefit, který vás zajímá. Naším cílem je vytvářet ty nejlepší možné podmínky pro spokojené pracovníky. I proto se v našem regionu řadíme už několik let mezi nejoceňovanější zaměstnavatele.

Práce v MANN+HUMMEL

Jsme stabilní zaměstnavatel s více jak 25letou tradicí. Najdete u nás uplatnění, ať již jste řadový pracovník nebo specialista. Jako nového kolegu vás přijmeme přímo do kmene společnosti a nabídneme vám široké možnosti osobního rozvoje a dalšího kariérního růstu. Pestrost našich činností a s tím spojených pracovních pozic nám umožňuje nabídnout vám uplatnění v mnoha oblastech od výrobní a administrativní podpory až po projektové manažery či designery, a to pro zkušené specialisty i absolventy a studenty.

©2018 Hill jobs